Úvod » Aktuality

Hokejová sezóna 2019/2020 ukončena

publikováno 13.03.2020 (aktualizováno 12.05.2020)

Vážení rodiče, trenéři, vedoucí týmů a fanoušci,

upřímně děkujeme Vám všem, kteří jste náš Klub v této sezóně jakýmkoliv způsobem podporovali. Ať již svou nezištnou prací, energií, přízní či financemi. Zejména v této souvislosti děkujeme všem partnerům, sponzorům, především městu Kralupy nad Vltavou a Středočeskému kraji za velkou stabilní finanční podporu Klubu. Děkujeme také společnosti Kralupská sportovní (všem zaměstnancům), kteří nám všem vytvářeli po celou sezónu příjemné zázemí ke sportovní činnosti Klubu!

Současně gratulujeme všem týmům Klubu k jejich sportovním úspěchům a radosti, kterou v této sezoně prožili. Bohužel veškeré aktuální okolnosti, události, opatření i vývoj rozhodly o tom, že tato hokejová sezóna (2019/2020) je dnešním dnem oficiálně ukončena! Zdraví nás všech je přednější!

Veškeré síly a energii již směřujeme k přípravě příští sezóny, na kterou se začínáme těšit! Věříme, že nyní přijmete s pochopením, že potřebné informace a podrobnosti k příští sezóně (začátek přípravy, složení realizačních týmů apod.) oznámíme, jakmile to bude možné.

Po vystěhování budou šatnykomplexně uklizeny a vydezinfikovány personálem společnosti Kralupská sportovní tak, aby tyto byly připraveny pro zahájení letní přípravy. O novém termínu provedení zapůjčené výstroje hráčům akategoriím Vás bude sekretář Klubu informovat.

Pokud možno klidné dny a hodně zdraví!

Výkonný výbor HOKEJOVÉHO KLUBU KRALUPY NAD VLTAVOU, z. s.